• WYNIKI  SZKOLNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III  ,,MOJA WIELKANOC”

• W kwietniu uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym ,,MOJA WIELKANOC” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Celem konkursu było:

- promowanie talentów i pobudzanie aktywności twórczej,

- kultywowanie tradycji oraz pogłębienie wiedzy na temat zwyczajów Świąt Wielkanocnych,

- rozwijanie zainteresowań artystycznych i wyobraźni.

Wszystkie prace były piękne, ciekawe, niepowtarzalne, wykonane   różnymi technikami.

• "Dzień bez plecaka"

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 1 kwietnia 2022r w naszej szkole był dniem bez plecaka. Nie zwalniało to jednak uczniów z obowiązku przyniesienia podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych. Zobaczcie jakie pomysły mieli uczniowie i do czego spakowali swoje przybory szkolne.

więcej zdjęć w Albumie fotograficznym "Dzień bez plecaka"

• Laboratorium Przyszłości w naszej szkole.

• W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do programu  Laboratoria Przyszłości. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

• Kolejne sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

• W dniach 23 – 25 marca 2022 roku w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski . Uczniowie naszej szkoły zdobyli:

-w kategorii klas I-III

II miejsce –Wojciech Palmąka- opiekun Zuzanna Tlałka