• Szkolny Konkurs Recytatorski ”Radość życia” kl. I– VIII

•  W dniach 15 i 16 marca 2022r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski „Radość życia”. Wzięli w nim udział uczniowie  klas I-VIII  wyłonieni  podczas eliminacji  klasowych.  Konkurs ten wpisuje się  w obchody  Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego organizowanego co roku przez  UNESCO.

• Podsumowanie I półrocza 2021/2022

• W piątek 4 marca w naszej szkole odbyły się apele podsumowujące pierwsze półrocze; na lekcji trzeciej dla klas 4-8, na lekcji czwartej dla klas 1-3.

W czasie apelu pani dyrektor przedstawiła wyniki poszczególnych klas: średnie ocen – najwyższa średnia w klasie IVa,  frekwencje – najlepsza w klasie VIIa oraz uczniów, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole – brawo!

• Pomoc dla Ukrainy

• Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły!

Szkolny Klub Wolontariatu i Szkolne Koło PCK zachęcają do włączenia się w akcję Polskiego Czerwonego Krzyża polegającą na zbiórce rzeczy i artykułów spożywczych                     z przedłużonym terminem ważności do spożycia celem przekazania ich uchodźcom z terenów objętych wojną na Ukrainie.

Pomóc może każdy przekazując następujące rzeczy:

• koce, śpiwory, karimaty, łóżka polowe,
            • ciepłą odzież: czapki, szaliki, rękawiczki, itp.
            • środki opatrunkowe
            • środki pielęgnacyjne i higieniczne (środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, pampersy, itp.)
            • żywność z długim terminem przydatności :
            • woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, ryż, kasza, cukier, mąka, gotowe przetwory, np. pulpety, klopsy, gołąbki itp.
            • zabawki, gry, maskotki, kolorowanki, kredki, itp.

Dary można zostawić w szkole u opiekunów wolontariatu i PCK
            p. Agnieszki Temel
            i Eweliny Zoń-Sikory lub przekazać wychowawcom.

Z klas I-III dary będą odbierać wolontariusze.

Z góry serdecznie dziękujemy za otwarte Serca i wsparcie!

Szkolny Klub Wolontariatu i Szkolne Koło PCK