Nawigacja

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach
E-mail szkoły: magurka@poczta.onet.pl
Telefon: (033) 8676222
Adres szkoły: 34-381 Radziechowy
ul. Szkolna 299
E-mail administratora strony: magurka@poczta.onet.pl
 • ZASADY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

  Na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach można zapoznać się z zasadami rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

  List_Minister_Edukacji_do_Rodzicow

  Ulotka_dotyczaca_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_
  i_ponadgimnazjalnych_na_rok_szkolny_2019

  Prezentacja_rekrutacja 

 • List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców

 • List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów

 • Dokarmiamy ptaki zimą!!!

  Członkowie szkolnego koła LOP postanowili zatroszczyć się o małych, fruwających przyjaciół. W szkolnym ogrodzie postawili karmnik i dbają  aby był pełny i ptaki miały co jeść kiedy zgłodnieją.

 • Płyń kolędo......

  W piątek 21 grudnia 2018r. zebraliśmy się w przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej, aby kolejny raz świętować tajemnicę wcielenia Bożego Syna.

 • Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze

  18 grudnia  109 uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Radziechowach wzięło udział w akcji organizowanej  przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach we współpracy z Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia pod nazwą "Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”. 

 • DZIEL SIĘ UŚMIECHEM

  Nasza szkoła bierze udział w 6 edycji programu profilaktycznego „ Dziel się Uśmiechem,” który jest skierowany do uczniów klas 1-6 SP, a realizowany przez Polski Czerwony Krzyż. Program ma za zadanie budować wśród uczniów świadomość, jak ważna jest troska o zdrowe zęby oraz jak skutecznie dbać o higienę jamy ustnej.

 • GMINNE MIKOŁAJKI - MAGICZNE MIKOŁAJKI

  Niesamowity wieczór z Mikołajem i wspaniałym magikiem Adrianem Mitorajem przeżyły dzieci w sobotę 8.12.2018 r. Tego dnia uczniowie naszej szkoły zwycięzcy konkursu Mapa Świętego Mikołaja” odebrali nagrody!

 • Koncert: „Dla Niepodległej”

  22 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Radziechowach odbył się koncert muzyczny w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości tej przed południem wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, zaś w godzinach wieczornych na koncert przybyli zaproszeni goście, mieszkańcy naszej wsi oraz rodzice uczniów.        

 • Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

  Udział społeczności szkolnej w obchodach Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie Radziechowy-Wieprz

 • POMAGAMY!

  15 listopada 2018 roku Szkoła Podstawowa w Radziechowach zorganizowała akcję krwiodawstwa. Tego dnia obok budynku szkoły stanął autokar Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Każdy zakwalifikowany chętny mógł oddać krew i w ten sposób wspomóc tych, którzy jej potrzebują.

 • Okolicznościowa gazetka szkolna

  Chcąc uczcić obchodzoną w tym roku setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie klas ósmych stworzyli okolicznościową gazetkę szkolną w całości poświęconą tej okazji. 

   

 • Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej 2018

  Przesłuchania Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej  odbyły się

  w dniu 16.11.2018 r. Wzięło w nich udział  54 wykonawców (153 uczniów).

   

  Wyróżnieni wykonawcy  wezmą udział w koncercie dla uczniów naszej szkoły 

  oraz  Koncercie Laureatów w dniu 22 listopada 2018r.

 • Uroczyste odśpiewanie Hymnu Państwowego

  W związku z obchodami 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę,
  9 listopada 2018 r. punktualnie o godz. 11:11 społeczność szkolna odśpiewała hymn Polski, włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”.

 • RAMBIT klas trzecich gimnazjum

  8 listopada 2018 roku - z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – w naszej szkole odbył się Rambit klas trzecich gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się oficjalnie: od wprowadzenia sztandaru,
  odśpiewania hymnu, przypomnienia historycznych faktów przez członków Samorządu Szkolnego, okolicznościowego przemówienia pani dyrektor oraz złożenia wiązanki kwiatów i zapalenia znicza - dla uczczenia wszystkich poległych za wolność - pod pomnikiem na starym cmentarzu.

 • „Czy wiesz jak wygląda jeż?”

  W minionym miesiącu w naszej szkole odbył się konkurs dla klas 1-3 pod nazwą: „Czy wiesz jako wygląda jeż?” organizowany przez szkolne koło LOP. Do konkursu zgłoszono 51 prac. Wszystkie są piękne, oryginalne i w ciekawy sposób przedstawiają jeża

 • Dla Niepodległej

  19 października 2018 roku, odbył się Powiatowy Konkurs „Dla Niepodległej", którego inicjatorem
  i organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu. Patronat honorowy nad Konkursem sprawował Starosta Żywiecki Pan Andrzej Kalata.

  Uczennica naszej szkoły Klaudia Wilusz (kl. VIII c) zajęła I miejsce w kategorii Konkurs Recytatorski, deklamując wiersz Jana Lechonia zatytułowany „Piłsudski”.

 • „Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie.” – W. Hugo

  Członkowie oraz opiekunowie SK- LOP składają podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję:
  "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" zorganizowaną na rzecz potrzebujących zwierząt.

 • Na stronie Okregowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie można zapoznać się z informacją o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego.

 • Wygrana  Julii Raczek

    W dniu 27.10.2018r. w Domu Kultury w Kętach po raz 21 odbył się FESTIWAL TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ PSALLITE DEO KĘTY 2018r.  

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach
  34-381 Radziechowy
  ul. Szkolna 299
 • (033) 8676222

Galeria zdjęć