SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. PRAŁ. STANISŁAWA GAWLIKA
W RADZIECHOWACHRok szkolny 2023/2024
I pólrocze
Konkursy przedmiotowe
Nazwa konkursu Uczniowie Osiągnięcia Opiekun Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Kacper Ciurla - kl.8a zakwalifikował się do finału mgr inż. K. Mika Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Martyna Ciurla kl. 6b
Małgorzata Lipiec kl.8a
zakwalifikowały się do II etapu konkursu mgr B. Kupczak Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Lena Miszczyk kl.6b
Maja Knapek kl.7b
zakwalifikowała się do II etapu konkursu mgr J. Sapeta
mgr J. Motyka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Hanna Adamczyk kl.8a
Lena Nowak kl.8a
zakwalifikowała się do II etapu konkursu mgr M. Konior Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Mikołaj Knapek kl. 8a zakwalifikował się do II etapu konkursu mgr M. Hura Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Wojciech Sosna kl.7a
Mikołaj Rodak kl.8a
zakwalifikowali się do II etapu konkursu mgr E. Widzyk "Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania" organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Katowicach
Maja Knapekkl. 7b
Emilia Jachowicz kl. 7b
I miejsce
III miejsce
mgr A. Ścieszka,
mgr J. MotykaPowiatowy Konkurs Literacki Martyna Sapińska kl.7b laureatka mgr J. Motyka "Poznajemy parki krajobrazowe Polski" Bartosz Janik kl.8a,
Oliwia Konior kl.8a, Maja Knapek kl.7bzakwalifikowali się do II etap konkursu mgr M. Hura Konkursy artstyczne
Nazwa konkursu Uczniowie Osiągnięcia Opiekun Powiatowy Konkurs Literackim o tematyce bożonarodzeniowej. Kacper Hulbój kl.5a
Agnieszka Toman kl.6b
Małgorzata Sapeta kl.6b
wyróżnienie mgr J. Sapeta Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowanym przez MCK w Żywcu "Najpiękniejszy list do św. Mikołaja" Emilia Kubień kl.2a I miejsce mgr Zuzanna Tlałka Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,,Magia Beskidów-przyroda nieożywiona" Karol Tlałka kl.6b wyróżnienie mgr B. Kupczak Powiatowy festiwal piosenki religijnej „Strefa Chwały 2023” Wojciech Frey
i Piotr Ciurla kl.4bNikodem i Tymoteusz Juraszek
Zespół Wokalno – Instrumentalny
I miejsce
II miejsce
III miejsce
mgr M.Wołek Powiatowy Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka” Wojciech Frey kl.4b II miejsce mgr M.Wołek XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „Gwiazda Betlejemska 2023/2024”
Tymoteusz i Nikodem Juraszek
Wojciech Frey kl.4b
Stanisław Bartczak kl.1b
Jagoda Juraszek i Zuzanna Rypień kl.3b
Grupa Kolędnicza z Radziechów -kl.3b: Amelia Ciurla, Maria Frey,
Wiktoria Jachowicz
Jagoda Juraszek
Olga Naglik
Zuzanna Rypień
Aleksander Szkotak
- kl. 4a: Mikołaj Wolański,
- kl.4b:Wojciech Frey,
Aleksandra Jachowicz,
Nadia Knapek,
Mateusz Wnętrzak
- kl.6a: Alicja Majcher,
- kl.6b: Martyna Ciurla,
Lena Janik,
Lena Miszczyk
– kl. 8a Małgorzata LipiecMaja i Nadia Knapek
Grupa śpiewacza „Spod Matyski”
- kl.1a:
Basiura Anna,
Dudek Maja,Gdula Natalia, Gielata Malwina,
Knopek Magdalena, Lalik Jessica
Mika Joanna, Mika Nikola, Lidia Majcher, Nowak Iga, Pszczółka Jagoda Wolna Maja, Bejcar Szymon Kania Milan, Satława Franciszek, Stasica Antoni, Tracz Kornel, Zawiła Mateusz, Zontek Stefan,
- kl.3a: Juraszek Tymoteusz
- kl. 5a: Dłutko Maja,
Hazuka Nicola, Jasek Zofia
Manik Gabriela, Juraszek Nikodem
- kl.8a: Adamczyk Hanna,
Lipiec Małgorzata,
Węglewska Wiktoria
Ciastek Anastazja,I miejsce
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
I miejsce
oraz GwiazdaBetlejemska
wyróżnienie
wyróżnienie
mgr M.Wołek
mg E Pasternak
Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce Świątecznej „Boże Narodzenie w Beskidach” Martyna Ciurla kl.6b
Tymoteusz Dudka kl.6awyróżnienie mgr M.Wołek Strażacki Konkurs Plastyczny - etap powiatowy Mikołaj Chochorowski kl.2a
Wojciech Sosna kl 7alaureat mgr Z. Tlałka Konkurs plastyczny „Bądź świadomy! Nie każdy w sieci to Twój znajomy” zorganizowany przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Wojciech Sosna kl 7a wyróżnienie Wojewódzki konkurs na stworzenie nazwy i projektu maskotki firmowej WORD Bielsko-Biała Szymon Bejcar kl.1a wyróżnienie mgr E. Pasternak Zawody sportowe
NAZWA KONKURSU UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIA OPIEKUN Finał Powiatu Żywieckiego Igrzyska Dzieci – Koszykówka dziewcząt kl. 6a: Karolina Gielata,
kl.6b: Martyna Ciurla, Lena Janik, Lena Miszczyk, Małgorzata Sapeta, Agnieszka Toman, Zofia Jachowicz, Maja Kręgowska, Justyna Suchanek, Klaudia Worek, Julia Chochorowska.II miejsce mgr T. Sala Międzygminny Turniej Karate Gmin Powiatu Żywieckiego Magdalena Kania kl. 2a I miejsce