Nawigacja

Z życia szkoły

Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. PRAŁ. STANISŁAWA GAWLIKA W RADZIECHOWACH.

Rok szkolny 2017/2018

GIMNAZJUM

Zawody sportowe

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Powiatowe zawody koszykówki chłopców

Kl.3a: Jakub Rypień, Kacper Sanetra, Kacper Supłat, Maciej Mentel, Dawid Konior, Wojciech Michałowski

Kl. 2a: Michał Ulrych, Dawid Kurowski, Mateusz Korczak, Łukasz Kliś, Wiktor Konior, Igor Kocoń

Kl. 7a Gabriel Piecuch

II miejsce

mgr Marcin Tlałka

  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej ½ Finału Wojewódzkiego - Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Kl. 3a: Klaudia Maultz, Kinga Stanisławska,

Kl. 2a: Martyna Dyczkowska, Oliwia Piela, Weronika Widzyk

Kl. 7a Angelika Sikora, Julia Czech, Julia Kawałkiewicz, Martyna Moczała, Kinga Rozmus, Karolina Zawada

 

V miejsce

 

mgr Marcin Tlałka

  1. Powiatowe zawody koszykówki dziewcząt

Kl.3a Julia Lizak, Paulina Rodak, Anna Haczek, Maria Dudek, Łucja Płonka, Kinga Stanisławska, Klaudia Maultz,Kinga Butora, Maria Jurkiewicz

Kl.2a Weronika Widzyk, Martyna Dyczkowska, Anna Wrona, Roksana Świerczek, Natalia Foltyn, Agnieszka Tomaszek, Zuzanna Ćwikowska

Kl. 7a Kinga Rozmus

III miejsce

mgr Marcin Tlałka

 

Konkursy przedmiotowe

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Wojewódzki konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Kl. 3a Anna Haczek

etap rejonowy

mgr Jolanta Roczyna

  1. XI Powiatowy Konkurs Wiedzy z Zakresu Uzależnień

Kl. 3a Maria Dudek

II miejsce

mgr Iwona Caputa

  1. Powiatowy Konkurs Literacki „ Boże Narodzenie w Beskidach”

 

Kl. 2b Martyna Bogdał

 

wyróżnienie

 

mgr J. Roczyna

  1. Wojewódzki Konkurs Ekologiczny Moja Eko Szkoła

Kl. 2c Marcin Sawicki

wyróżnienie

mgr B. Kupczak

  1. Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

Kl. 2b Julia Raczek

etap rejonowy

ks. Marcin Samek

  1. Wojewódzki konkurs wiedzy o literaturze: W świecie bohaterów: „Drużyny” J. Flanagana

Kl.7c Michał Rypień

 

 

zakwalifikował się do finału

mgr Teresa Ciapka

 

Konkursy artystyczne

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

Kl.3a Klaudia Golasik

I miejsce

mgr Maria Wołek

  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie w Beskidach”

Kl. 2a Zuzanna Ćwikowska

Kl.2c Monika Sowa

wyróżnienie

mgr Maria Wołek

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Śpiew A Capella lub z podkładem w wersji instrumentalnej

Zespół muzyczny gimnazjum

Złota Gwiazda

mgr Maria Wołek

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Śpiew A Capella lub z podkładem w wersji instrumentalnej

Kl.2b Julia Raczek

Złota Gwiazda

mgr Maria Wołek

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Śpiew z towarzyszeniem instrumentu lub zespołu

Zespół wokalno - instrumentalny:

Złota Gwiazda

mgr Maria Wołek

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018

Kl 2a Weronika Widzyk

II miejsce

mgr Maria Wołek

 

Szkoła Podstawowa

Zawody sportowe

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Kl. 5a Julia Hazuka, Anita Jaroszewska, Julia Juraszek, Anastazja Noga, Julia Rozmus,

Kl. 5b Oliwia Hazuka, Olivia Michalska, Julia Tracz

I miejsce

mgr Marek Jeziorski

  1. Powiatowe zawody w szachach drużynowych

Kl.2b Bartosz Janik,

Kl. 5b Karol Juraszek

Kl. 6b Mateusz Marek, Klaudia Moczała

 

I miejsce

 

mgr Marek Jeziorski

  1. Igrzyska Dzieci ½ Finału Wojewódzkiego - Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Kl. 5a Julia Hazuka, Anita Jaroszewska, Julia Juraszek, Anastazja Noga, Julia Rozmus,

Kl. 5b Oliwia Hazuka, Olivia Michalska, Julia Tracz

 

V miejsce

 

mgr Marek Jeziorski

  1. Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Kl.7c Karolina Zawada,

Kl. 7a Julia Czech, Kinga Rozmus, Angelika Sikora

Kl. 7b Martyna Moczała

Kl. 2a Gim Oliwia Piela

I miejsce

mgr Jerzy Mika

  1. Międzygminny turniej karate- shotokan

Kl. 4b Weronika Janczy

I miejsce

 
  1. Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego Karate Shotokan w konkurencji KATA

Kl. Weronika Janczy

I miejsce

 
  1. Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego Karate Shotokan w konkurencji MINIZAPASY

Kl. Weronika Janczy

II miejsce

 

 

Konkursy przedmiotowe

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Kl. 7b Oskar Suchanek

Kl. 7a Gabriel Piecuch, Kacper Mika

etap rejonowy

mgr inż. Katarzyna Duda

mgr Beata Rozmus

  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie w Beskidach”

Kl. 7a Angelika Sikora

wyróżnienie

mgr Teresa Ciapka

  1. Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „ Jonasz”

Kl. 7b Julia Rypień

Kl. 7c Klaudia Wilusz

etap rejonowy

ks. Marcin Samek

  1. Wojewódzki Konkurs Ekologiczny Moja Eko Szkoła

Kl.6a Nina Klimonda

wyróżnienie

mgr Bożena Kupczak

  1. Powiatowy konkurs krajoznawczy

kl 7b Maciej Konior

II miejsce

mgr Monika Czulak

  1. Powiatowy konkurs krajoznawczy

kl 7a Julia Czech

III miejsce

mgr Monika Czulak

 

Konkursy artystyczne

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

Kl. 5b Julia Tracz

I miejsce

mgr Maria Wołek

  1. XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

Zespół „ VOX- VIOLINO”

Kl.6a Natalia Sapeta, Nina Klimonda, Weronika Mika, Julita Gwizdoń

Kl.7a Aleksandra Kozieł, Kinga Wisła

I miejsce

mgr Izabela Płonka

  1. XVIII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej

Kl. 7c Klaudia Wilusz

Kl. 4a Tomasz Wilusz

wyróżnienie

mgr Maria Wołek

  1. Konkurs plastyczny „ Mapa Świętego Mikołaja”

Kl. 5c Anna Maślanka, Martyna Pasternak

II miejsce

mgr Maria Wołek

  1. Konkurs plastyczny „ Mapa Świętego Mikołaja”

Kl. 5b Oliwia Hazuka, Julia Tracz, Patrycja Kumorowicz

wyróżnienie

mgr Maria Wołek

  1. Konkurs fotograficzny „ Krajobraz i przyroda województwa śląskiego”

Kl.7a Kacper Płonka

wyróżnienie

mgr Monika Czulak

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Śpiew A Capella lub z podkładem w wersji instrumentalnej

Solistki i chór

I miejsce

mgr Edyta Pasternak

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Śpiew A Capella lub z podkładem w wersji instrumentalnej

Kl. 6a Agnieszka Lipiec

II miejsce

mgr Izabela Płonka

  1. IX Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „ Gwiazda Betlejemska 2018”- Kolędy tradycyjne, wykonanie gwarą i w stroju regionalnym

Zuzanna Konior, Bartłomiej Tomiczek wraz z Zespołem „ VOX- VIOLINO

I miejsce

mgr Izabela Płonka

  1. XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek „ Pastorałka Żywiecka 2018”

Klasa 2a

Złota Gwiazda Betlejemska

mgr Edyta Pasternak

  1. XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek „ Pastorałka Żywiecka 2018”

Zespół wokalno- instrumentalny

Brązowa Gwiazda Betlejemska

mgr Maria Wołek

 


Rok szkolny 2016/2017

GIMNAZJUM

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z  Matematyki

     Kl.3b Jakub Wisła

LAUREAT

mgr inż. Katarzyna Mika

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

     Kl.3b Jakub Wisła

LAUREAT

mgr Bolesław Słomiński

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

     Kl.3b Jakub Wisła

FINALISTA

mgr Sabina Rubys

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. polskiego

Kl.3b Marlena Michalska

LAUREATKA

mgr Teresa Ciapka

  1. Powiatowy konkurs informatyczno- językowy „Ikar”

Kl. 3b Miłosz Zawada

finalista

   mgr Dorota Małysa

  1. Powiatowy konkurs informatyczno- językowy „Ikar”

Kl. 3a Zuzanna Mieszczak

finalista

   mgr Dorota Małysa

  1. Powiatowy konkurs ekologiczny

KL 3a Karolina Tomiczek

III miejsce

 mgr Bożena Kupczak

  1. Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny „Jonasz”

kl. 3b Jakub Wisła

zakwalifikował się do rejonu

   ks. Marcin Samek

  1. Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny „Jonasz”

kl.1c Mateusz Noga

zakwalifikował się do rejonu

   ks. Marcin Samek

  1. Powiatowy konkurs wiedzy o uzależnieniach

kl.2a Anna Haczek

II miejsce

   mgr Iwona Caputa

11. Powiatowy Konkurs Recytatorski

kl.1b  Julia Raczek III miejsce mgr Teresa Ciapka

12. Powiatowy Konkurs Gimnazjada Matematyczno- Przyrodnicza

kl. 3a Karolina Tomiczek III miejsce    mgr Monika Czulak
13. Powiatowy Konkurs Gimnazjada Matematyczno- Przyrodnicza Kl.3b Jakub Wisła III miejsce mgr Monika Czulak
14. XI Powiatowy Konkurs Chemiczno- Ekologiczny Kl.3b Jakub Wisła I miejsce mgr Sabina Rubys
15. Powiatowy Konkurs wiedzy o ochronie  środowiska Kl.3b Jakub Wisła II miejsce mgr Sabina Rubys
16. VII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Radość pisania" kl. 3a Zuzanna Mieszczak I miejsce mgr Teresa Ciapka
17. Powiatowy konkurs      "Wiersz o tematyce krwiodawstwa" PCK kl. 3a Karolina Tomiczek  kl 3b Katarzyna Lizak, Agnieszka Setla wyróżnienie mgr Teresa Ciapka
18.  Kangur matematyczny

kl. 1a Konrad Biel

wyróżnienie mgr Beata Rozmus
19.  Kangur matematyczny kl. 3b Jakub Wisła wyróżnienie   mgr inż. Katarzyna Mika

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych  „Gwiazda Betlejemska 2017”

Zespół wokalny

III miejsce

mgr Maria Wołek

  1. Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych  „Gwiazda Betlejemska 2017”

    Kl.2a Klaudia Golasik

III miejsce

mgr Maria Wołek

  1. Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych  „Gwiazda Betlejemska 2017”

Kl.1b Julia Raczek

III miejsce

mgr Maria Wołek

  1. Powiatowy Festiwal Pieśni Religijnej „ Strefa chwały” 2017

Kl.1b Julia Raczek

laureat

mgr Maria Wołek

  1. Konkurs fotograficzny „ Beskid Żywiecki w Obiektywie

Kl.2a Łucja Płonka

III miejsce

mgr  Monika Czulak

 

ZAWODY SPORTOWE

NAZWA KONKURSU

UCZNIOWIE

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

  1. Powiatowe zawody w piłce koszykowej chłopców  Szkół Gimnazjalnych

Kl. 3a: Dominik Dobija, Kacper Lizak, Dominik Kubień, Jakub Łukaszek, Jakub Dudek, Marek Skowron,Kacper Kosiec,

kl. 2a Jakub Rypień, Kacper Sanetra

II miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców

Kl. 3a Jakub Dudek, Kacper Lizak, Marek Skowron, Jakub Łukaszek, Dominik Kubień, Dominik Dobija, Karol Piecuch,

kl. 2a Jakub Rypień, Kacper Sanetra, Kacper Supłat, Krzysztof Widzyk

Kl. 1b Patryk Kawałkiewicz,

I miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  Rejonowe zawody w piłce siatkowej chłopców

Kl. 3a Jakub Dudek, Kacper Lizak, Marek Skowron, Jakub Łukaszek, Dominik Kubień, Dominik Dobija, Karol Piecuch,

kl. 2a Jakub Jan Rypień, Kacper Sanetra, Kacper Supłat, Krzysztof Widzyk

Kl. 1b Patryk Kawałkiewicz,

III miejsce

mgr Mariusz Janik

  1. Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt

Kl. 3a Zuzanna Mieszczak, Zuzanna Ostręga, Katarzyna Piecuch, Karolina tomiczek

kl.2a Anna Haczek, Maria Jurkiewicz, Julia Lizak, Klaudia Maultz, Paulina Rodak, Kinga Stanisławska

1a Roksana Świerczek, Agnieszka Tomaszek, Anna Wrona

II miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  Pwiatowe zawody w pływaniu chłopców

Kl.3a Kacper Maniciak, Jakub Dudek, Marek Skowron, Kacper Lizak

kl.3b Jakub Wisła

Kl.2a Kacper Supłat , Krzysztof Widzyk , Wojciech Małachowski, Jakub Jan Rypień, Maciej Mentel,

kl.1a Konrad Biel

kl 1b Gracjan Zelazny, Bartłomiej Hazuka

III miejsce

mgr MarcinTlałka

mgr Tomasz Sala

  1.  Pwiatowe zawody w pływaniu dziewcząt

Kl. 2a Kinga Butora, Kinga Stanisławska, Anna Haczek

Kl.1a Zuzanna Ćwikowska, Zuzanna Ulrych Weronika Widzyk, Kinga Butora, Natalia Wandzel

Martyna Dyczkowska

kl.1b Aleksandra Cendrzak

 

mgr MarcinTlałka

mgr Tomasz Sala

  1.  Powiatowe zwody w  piłce plażowej dziewcząt  

Kl.3a Katarzyna Piecuch, Zuzanna Mieszczak, Zuzanna Ostręga, Karolina Tomiczek

I miejsce

mgr Mariusz Janik

  1. Powiatowe zawody w piłce plażowej chłopców

Kl. 3a Jakub Łukaszek, Marek Skowron, Jakub Dudek, Kacper Lizak

 

I miejsce

mgr Mariusz Janik

  1. Powiatowe zawody w  lekkiej atletyce dziewcząt Gimnazjada

Kl. 2a Kinga Butora, Haczek Anna, Maultz Klaudia, Stanisławska Kinga,  Lizak Julia,

Kl. 1a Ćwikowska Zuzanna, Tomaszek Agnieszka, Dyczkowska Marta, Wandzel Natalia, Piela Oliwia, Tlałka Natalia,

Kl. 1b Jekiełek Anastazja, Raczek Julia

II miejsce

mgr Marcin Tlałka

  1. Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt

Kl. 3a Paulina Konior, Karolina Tomiczek, Katarzyna Piecuch, Zuzanna Ostręga

Kl. 2a Anna Haczek, Maria Jurkiewicz, Julia Lizak, Kinga Stanisławska, Paulina Rodak

kl. 1a Anna Wrona, Roksana Świerczek, Agnieszka Tomaszek

III miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  1/2 finału wojewódzkiego  siatkówka plażowa chłopców

kl.3a Marek Skowron, Jakub Łukaszek

III miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  1/2 finału wojewódzkiego  siatkówka plażowa dziewcząt

kl. 3a Katarzyna Piecuch, Zuzanna Mieszczak

III miejsce

mgr Mariusz Janik

  1.  Powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych

kl.1a Weronika Widzyk, Martyna Dyczkowska, Natalia Wandzel, Oliwia Piela

kl. 2a Kinga Stanisławska

III miejsce

mgr Mariusz Janik

mgr Jerzy Mika

  1. Powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych

kl. 3a Marek Skowron

kl. 2a Krzysztof Widzyk, Jakub Leszczewski, Maciej Mentel,

kl. 1b Tomasz Lizak, Hubert Dziki, Bartłomiej Hazuka

III miejsce

mgr MarcinTlałka

mgr Tomasz Sala

  1. Powiatowe zawody w lekkiej atletyce chlopcow

kl.3a  Marek Skowron, Jakub Dudek, Kacper Lizak,

kl. 3b Marek Rozmus, Marcin Błachut,

kl. 2a Krzysztof Widzyk, Wojciech Michałowski, Kacper Sanetra,

kl.1b Tomasz Lizak, Hubert Dziki, Bartłomiej Hazuka,

kl.1a Konrad Biel

III miejsce

mgr MarcinTlałka

mgr Tomasz Sala

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIOWIE

OPIEKUN

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

zakwalifikowała się do etapu rejonowego

KLAUDIA MOCZAŁA KL. V B

mgr inż. Katarzyna Duda

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

FINALISTKA

MARTYNA MOCZAŁA KL.VI B

mgr inż. Katarzyna Duda

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

zakwalifikował się do etapu rejonowego

OSKAR SUCHANEK KL. VIB

mgr inż. Katarzyna Duda

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

zakwalifikował się do etapu rejonowego

GABRIEL PIECUCH KL. VI A

mgr inż. Katarzyna Duda

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY „IKAR”

WYRÓŻNIENIE

ALEKSANDRA KOZIEŁ KL. VI B

mgr inż. Katarzyna Duda

POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNO-JĘZYKOWY „IKAR”

WYRÓŻNIENIE

MARTYNA MOCZAŁA KL.VI B

mgr inż. Katarzyna Duda

POWIATOWY KONKURS LITERACKI

nagrodzona

AGNIESZKA LIPIEC KL. V A

mgr Joanna Motyka

POWIATOWY KONKURS LITERACKI

nagrodzona

WERONIKA MIKA KL. V A

mgr Joanna Motyka

MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS BIBLIJNY „JONASZ”

zakwalifikowała się do etapu rejonowego

KATARZYNA TOMAN KL.V B

mgr Leokadia Ciurla

MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS BIBLIJNY „JONASZ”

zakwalifikowała się do etapu rejonowego

KLAUDIA WILUSZ KL.VI A

ks. Sławomir Zadora

MIĘDZYNARODOWY  KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” 2017

WYRÓŻNIONY

WYRÓŻNIONY

WYRÓŻNIONY

BARDZO DOBRY

WYRÓŻNIONY

WYRÓŻNIONA

WYRÓŻNIONY

KACPER KAMIENIARZ KL. II a

WOJCIECH KOZIEŁ KL. III c

KONRAD PINDEL KL.III c

KLAUDIA MOCZAŁA KL.V b

GABRIEL PIECUCH KL. VI b

MARTYNA MOCZAŁA KL. VI b

OSKAR SUCHANEK KL. VI b

mgr A. Sapeta

mgr M. Wójcik

mgr M. Wójcik

mgr inż. K. Duda

mgr inż. K. Duda

mgr inż. K. Duda

mgr inż. K. Duda

 

ZAWODY SPORTOWE

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIOWIE

OPIEKUN

ZAWODY POWIATOWE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KATEGORIA DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

Karolina Zawada, Kinga Rozmus kl. VI a

Martyna Moczała, Martyna Pytlarz kl. VI b

Angelika Sikora, Julia Czech, Izabela Wawok kl. VI c

Julia Hazuka kl. V a

mgr Jerzy Mika

IGRZYSKA SZKOLNEGO ZWIAZKU SPORTOWEGO ½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE

Karolina Zawada, Kinga Rozmus kl. VI a

Martyna Moczała, Martyna Pytlarz kl. VI b

Angelika Sikora, Julia Czech, Izabela Wawok, Julia Kawałkiewicz kl. VI c

Julia Hazuka kl. V a

Klaudia Moczała kl. V b

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE ZAWODY W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE

Karolina Zawada, Kinga Rozmus, Klaudia Wilusz, Magdalena Syposz kl. VI a

Martyna Moczała, Aleksandra Kozieł, Kinga Wisła

 kl. VI b

Angelika Sikora, Julia Czech, Julia Kawałkiewicz, Marta Rodak, Aleksandra Kral kl. VI c

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE ZAWODY W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE

Kacper Golasik, Damian Kamiński, Kamil Kublin, Maciej Leszczewski, Michał Matlak, Kacper Mika, Nikodem Mikler, Gabriel Piecuch, Szymon Pietraszko, Jacek Ulrych, Paweł Włoch, Dominik Zuziak

mgr Jerzy Mika

 

 

 

 

IGRZYSKA SZKOLNEGO ZWIAZKU SPORTOWEGO ½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO  W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

V MIEJSCE

Martyna Moczała kl. VI b

Klaudia Moczała, Mateusz Marek  kl. V b

Karol Juraszek kl. IV b

 

mgr Jerzy Mika

X ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM 2017 KAT. JUNIOR D

V MIEJSCE

Krzysztof Kręcichwost kl. IV a

 

X ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY SLALOM GIGANT

VI MIEJSCE

Karolina Kręcichwost kl. II a

 

STREDOEVROPSKI POHAR NADEJI HAVIROV 2016

KAT. KATA ML.ZAKYNE

II MIEJSCE

Izabela Wawok kl. VI c

 

MISTRZOSTWA ŻYWIECCZYZNY W KARATE

KUMITE

KATA

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

Julia Rybarska kl. III b

 

MISTRZOSTWA ŻYWIECCZYZNY W KARATE

KUMITE

KATA

 

III MIEJSCE

I MIEJSCE

Weronika Janczy kl.III b

 

 POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II MIEJSCE

Julia Kawałkiewicz, Julia Czech, Marta Rodak, Angelika Sikora, Aleksandra Kral kl. 6 c

Kinga Rozmus, Klaudia Wilusz, Magdalena Syposz, Karolina Zawada kl. 6 a

Martyna Moczała, Kinga Wisła, Aleksandra Kozieł kl. 6 b

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II MIEJSCE

Dominik Biela, Jakub Hankus, Karol Juraszek, Kamil Kublin, Jakub Matuszczak, Kacper Mika, Wojciech Rypień, Filip Sapeta, Robert Wiewióra, Bartłomiej Zuziak

mgr Marek Jeziorski

½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW

V MIEJSCE

POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU DZIEWCZĄT  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

III MIEJSCE

Zofia Adamczyk, Maja Biegun, Kinga Ciurla, Agata Dyduch, Julia Hazuka, Julia Juraszek, Agnieszka Lipiec, Patrycja Maultz, Natalia Mika, Julia Rozmus, Magdalena Syposz

mgr Marek Jeziorski

POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

II MIEJSCE

Kacper Golasik, Damian Kamiński, Kamil Kublin, Maciej Leszczewski, Michał Matlak, Kacper Mika, Nikodem Mikler, Karol Pawlus, Gabriel Piecuch, Szymon Pietraszko, Jacek Ulrych, Paweł Włoch, Dominik Wojtyła

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE ZAWODY W MINIPIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

III MIEJSCE

Klaudia Wilusz, Magdalena Syposz, Karolina Zawada, Aleksandra Kozieł, Marta Rodak, Kinga Rozmus, Angelika Sikora, Julia Czech, Katarzyna Wojtyła, Nina Klimonda, Natalia Sapeta

mgr Jerzy Mika

 

POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

Kinga Rozmus, Julia Czech, Karolina Zawada, Izabela Wawok, Angelika Sikora, Martyna Moczała, Julia Kawałkiwewicz

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE

Gabriel Piecuch, Paweł Włoch, Szymon Pietraszko, Kacper Mika, Dominik Wojtyła, Damian Kamiński, Karol Pawlus

mgr Jerzy Mika

FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJ.ŚLĄSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH NARCIARSKICH CHŁOPCÓW

VI MIEJSCE

Kacper Mika, Paweł Włoch, Szymon Pietraszko, Alan Maultz

mgr Jerzy Mika

FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJ.ŚLĄSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH NARCIARSKICH DZIEWCZĄT

VII MIEJSCE

Patrycja Maultz, Julia Juraszek, Karolina Zawada, Aleksandra Kozieł

mgr Jerzy Mika

½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU GIER I ZABAW RUCHOWYCH

III MIEJSCE

Natalia Mika, Oliwia Ślusarz, Julia Biela, Łucja Kupczak, Małgorzata Pawlus, Ksawery Nowak, Igor Luber, Karol Habdas, Michał Mika, Błażej Pytlarz kl. II b,

 

Michał Knapek, Wojciech Kozieł, Damian Dobosz, Szymon Jagosz, Wiktoria Mika, Kinga Ciurla, Agata Dyduch, Maja Biegun, Dominika Pierniak, Dominik Lach

kl. III c

 

 

 

 

 

mgr Zuzanna Zięba

 

 

 

mgr Monika Wójcik

POWIATOWE ZAWODY W NARCIARSTWIE KLASYCZNYM DZIEWCZĄT

I MIEJSCE

Karolina Zawada, Julia Juraszek, Patrycja Maultz, Aleksandra Kozieł

mgr Jerzy Mika

POWIATOWE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

CHŁOPCÓW

II MIEJSCE

Paweł Włoch, Szymon Pietraszko, Kacper Mika, Karol Pawlus, Damian Kamiński,  Dominik Wojtyła, Gabriel Piecuch

mgr Jerzy Mika

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIOWIE

OPIEKUN

VIII Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałe
 „Gwiazda Betlejemska 2017”

Gminny Konkurs Wokalno-Taneczny GimPlay-Show’2017

POWIATOWY PRZEGLĄD „PIOSENKI MOJEJ MAMY”

I MIEJSCE

 

III MIEJSCE

 

LAUREATKA

ANTONINA KOZIEŁ KL. I A

mgr Edyta Pasternak

VIII Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek
„Gwiazda Betlejemska 2017”

II MIEJSCE

Zespół wokalno-instrumentalny

mgr Maria Wołek

XXIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MIESZKAM W BESKIDACH”
II MIEJSCE NATALIA WDOWIAK KL. II B mgr Zuzanna Zięba
XXIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MIESZKAM W BESKIDACH”
III MIEJSCE JULIA BIELA KL. II B mgr Zuzanna Zięba
XXIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MIESZKAM W BESKIDACH”
wyróżnienie KACPER KAMIENIARZ KL. II A mgr Agnieszka Sapeta
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI wyróżnienie KLAUDIA WILUSZ KL. VI A mgr Teresa Ciapka

 

 


 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. ks. prał Stanisława Gawlika w Radziechowach
    34-381 Radziechowy
    ul. Szkolna 299
  • (033) 8676222

Galeria zdjęć